Školní skupiny

74

Vezměte svou třídu do muzea, které je bude konečně bavit! V našem muzeu voskových figurín potkají své idoly, naučí se něco o historii a politice, vyfotí se s hvězdami a hlavně se nebudou nudit. Zabavte se společně šifrovací hrou, která je dostupná v češtině i angličtině.

Prohlídky jsou určeny pro skupiny 10 a více žáků základních a středních škol, pro mateřské školy je připraven speciální výklad. Vstup do muzea je pro pedagogy doprovázející žáky zdarma.

 

for schools again

Čokoládové workshopy

12

Vyberte si z nabídky několika čokoládových workshopů pro děti všech věkových kategorií. Nepotřebujete ani lístek do muzea! Pro školy platí speciální ceny, proto nás neváhejte kontaktovat

Pro čokoládové dílny je nutná skupinová rezervace. Rádi vám pomůžeme telefonicky, e-mailem nebo neváhejte a rezervujte si svůj workshop online.

ChocoTopia_By_ShalevMan_14_2_19_ (71) 2

Více informací

Chcete vědět víc o skupinových slevách a nabídce exkurzí? Rezervace nebyla nikdy snazší! 

Zavolejte nám nebo se nám ozvěte mailem (+420 734 257 866 nebo e-mailem na info@chocotopia.cz).

Speciální nabídka je pro školy s akreditací MŠMT ČR a pro členy České rady dětí a mládeže. 

Chocotopia

Firemní večírky, workshopy a akce

Překvapte své klienty, obchodní partnery či zaměstnance nezapomenutelným, magickým a především originálním prostředím i programem.

Jedině u nás se během večera setkáte s více než 50 mezinárodními celebritami ze světa hudby, filmu a sportu. Staňte se středem pozornosti na velkolepé glamour party v čele s Bradem Pittem a Lucií Bílou.

Reprezentativní prostory tanečního sálu jsou vhodné pro organizaci koktejlů, banketů, rautu a jiných druhů oslav. Špičkové osvětlení a zvuk perfektně doplňují unikátní atmosféru těchto nádherných prostor.

Kapacita cca 100 osob

Vzrušující čokoládový zážitek – oslaďte si svůj teambuilding, workshop nebo networking v muzeu Čokolády Choco-Story. Komentovaná prohlídka muzea, degustace různých druhů čokolády, demonstrace výroby belgických pralinek a variace čokoládových kurzu zajistí nezapomenutelný celovečerní zážitek pro vás a vaše kolegy.

Kapacita – cca 20 osob

Chcete u nás uspořádat večírek, nebo jen zjistit možnosti pro firemní teambuilding? Ozvěte se nám mailem či telefonicky a získejte podrobnější informace (+420 734 257 866 nebo info@chocotopia.cz).

Chocolate Experience Center

V Oblouku 728, Průhonice

Sobota – neděle:

Pondělí – pátek:

10:00 – 18:00

ZAVŘENO

Otevírací doba na Vánoce:
23.12.: 10:00 – 18:00
24.12. – 5.1.: ZAVŘENO

Zábavni Centrum Chocotopia

Celetná 15, Praha 1

Pondělí – Neděle

10:00 – 19:00

Candytopia & Sweet Selfies Studio

Celetná 10, Praha 1

Pondělí – Neděle

11:00 – 23:00