Chocotopia bude od 29.7 do 15.8 zavřena z důvodu podnikové dovolené

Chocotopia - rodinná společnost

Family

Milujeme čokoládu, a proto jsme založili Chocotopii –  česko-belgickou rodinnou společnost. S vášní a nadšením budujeme dlouholetou tradici v čokoládovém průmyslu a už víc než  dvacet let děláme radost nejlepší belgickou čokoládu našim zákazníkům v České republice, Belgii a dalších evropských zemích.

Chocotopia vlastní kakaovou plantáž v Mexiku, což nám umožňuje kontrolovat kvalitní čokolády, kterou dodáváme od samého začátku jejího životního cyklu. Na plantáži nepoužíváme žádné pesticidy a poskytujeme práci více jak šedesáti obyvatelům místní vesnice.

family company 2

Výroba vysoce kvalitních čokoládových produktu

Naším posláním je nabízet zákazníkům výjimečné služby, kvalitní čokoládové výrobky a propagovat vizi Chocotopia širší komunitě.

Naše produkce se v poslední době rozšířila na nové nejmodernější zařízení v Průhonicích, hned za Prahou. Pečlivá kombinace nejnovějších technologií, vášně pro čokoládu a dlouhodobé tradice kvality nám umožňuje plnit očekávání všech našich klientů.

Zábava a vzdělávání pro naše návštěvníky

V roce 2018 jsme rozšířili naše aktivity a otevřeli zábavní centrum přímo v centru Prahy (ulice Celetná 15) v bývalém muzeu Grévin, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Toto jedinečné místo v sobě spojuje Muzeum čokolády, školu výroby čokolády a Muzeum Voskových Figurín a Legend.

Pokud chcete strávit sladký a nezapomenutelný čas v Praze, určitě se zastavte!

 

V červnu 2020 jsme otevřeli nové čokoládové zážitkové centrum v Obchodní zóně Průhonic-Čestlice!

Otevřeli jsme zbrusu nové Chocolate Experience Center v Obchodní zóně Průhonice-Čestlice u Prahy, kde budete doslova obklopeni čokoládou! Vzdělání, zábava, workshopy, kavárna i nákupy – to vše u nás najdete!

Ukážeme Vám nejen výrobu a zpracování čokolády, ale dozvíte se i o historii kakaa a jeho pěstování přímo na kakaovníkové plantáži. Čeká na Vás spousta zábavy a aktivit, a to nejen pro děti, ale také pro dospělé, jednotlivce i skupiny, školy i firmy! Dvěře jsou otevřeny – těšíme se na vás!

Chocolate Experience Center

V Oblouku 728, Průhonice

Sobota – neděle:

Pondělí – pátek:

10:00 – 18:00

ZAVŘENO

Zábavni Centrum Chocotopia

Celetná 15, Praha 1

Pondělí – Neděle

10:00 – 19:00

Candytopia & Sweet Selfies Studio

Celetná 10, Praha 1

Pondělí – Neděle

11:00 – 23:00